Ne jemi këtu për të ju ndihmuar

KONTAKTI

Na Kontaktoni

Jemi këtu për t’ju ndihmuar. Për çdo pyetje, kërkesë ose informacion shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni. Ekipi ynë është gati të ju përgjigjet dhe të ju ndihmojë në çdo kërkesë tuaj.

Adresa

Rr.Ahmet Krasniqi Ob. Alb Petroll H1/11,1 Prishtinë

TEL

+383 48 111 556

EMAIL

info@dentalday-ks.com

ORARI

E Hënë – E Shtune: 9:00-17:00
E Diel: Mbyllur

Na shkruani mesazh

Na kontaktoni për çdo pyetje, informacion, ose kërkesë të kujdesshme dentare. Jemi këtu për t’ju ndihmuar


  Abonohuni në Dental Day dhe merrni ofertat më të fundit

  Abonohuni tek ne për të marrë lajmet më të fundit dhe ofertat speciale, në kutinë tuaj të postës elektronike.

  ADRESA

  Rr.Ahmet Krasniqi Ob. Alb Petroll H1/11,1 Prishtinë

  TEL

  +383 48 111 556

  EMAIL

  info@dentalday-ks.com

  Dental Day është një udhëheqës i njohur në fushën e furnizimit të materialeve dhe pajisjeve dentare në Kosovë.

  Na ndiqni

  Add to cart